Blog

Yeni Kitabımız Çıktı 22. 12. 2016, 0 Yorumlar

Otizmli ünlü yazar Donna Williams'ın otobiyografisinin ikinci kitabı olan Bir Kişi Bir Yerde Türkçe olarak yayınevimizden yayınlanmıştır. Donna Williams'ın zorluklar ile geçen çocukluğunu anlatan Hiç Kimse Hiçbir Yerde kitabından sonra bu ikinci kitap da sizleri derinden etkileyecek ve bir otizm savaşçısının gerçek dünyada var olmaya çalışmasını gözler önüne serecektir.

Kitaba aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

http://www.pepino.com.tr/collections/frontpage/products/bir-kisi-bir-yerde-otizm-dunyasindan-kurtulmak


Senkronize Olamayan Çocuk / İkinci Baskısı Çıktı 23. 09. 2015, 0 Yorumlar

Yoğun istek üzerine Senkronize Olamayan Çocuk isimli kitabımızın birinci baskısı tükenmiştir. İkinci baskıyı tüm kitapçılarda ve kendi sitemizde bulabilirsiniz. Okuyucularımıza çok teşekkür ederiz.

Yeni Kitabımız Yakında Çıkıyor 04. 01. 2015, 0 Yorumlar

Yeni kitabımız Donna Williams'ın otobiyografisinin ikinci kitabı olacaktır. Daha önce yayınevimiz aracılığı ile yayınlanan ve dünyada en çok satan kitaplar arasında yer alan Hiç Kimse Hiçbir Yerde isimli kitabın devamı niteliğinde olan kitap, çok yakında piyasalarda...

Beklenen kitap çıktı 04. 08. 2014, 0 Yorumlar

Duyu bütünlemenin temel kitaplarından olan "The Out-of-Sync Child", Türkçe olarak yayınevimizden çıkmıştır. Temel kitapçılardan ve websitemizden temin edilebilir.

http://www.pepino.com.tr/collections/frontpage/products/senkronize-olamayan-cocuk-duyu-butunleme-bozuklugunu-anlayabilme-ve-onunla-basa-cikabilme


Kitaplarımızda %25 indirim ve kargo bedava! 13. 03. 2014, 0 Yorumlar

İyi günler sevgili okuyucular...

Bugünden itibaren kitaplarımız , Haziran ayına kadar yayınevimizin web sitesinden %25 indirimli satılacak, ayrıca Türkiye içi 50 TL üzeri tüm siparişlerde kargo ücreti alınmayacaktır.

Saygılar.

(Bu blog postu 2014 tarihine aittir ve promosyon, 2014 yılı Haziran ayında son bulmuştur.)


Yeni Kitabımız Nisan Ayında Yayınlanacak 03. 01. 2014, 0 Yorumlar

Duyu bütünlemesi bozukluğu konusunda olacak olan yeni kitabımız Nisan ayında yayınlanacaktır. Tüm dünyada satış rekorları kıran ve konu hakkında kılavuz olma niteliği taşıyan bu kitap, Türk okuyucuların kütüphanelerinde eşsiz bir yere sahip olacaktır.